Imprezy integracyjne

Dlaczego my?

   Nasza specjalność to organizacja imprez integracyjnych dla firm i instytucji. Najczęstsze scenariusze, które realizujemy wiążą się z ekstremalnymi aktywnościami takimi jak: jazda off-road, lot szybowcem, lot poduszkowcem,   przygoda na linach, lot paralotnią, skoki spadochronowe w tandemie, gra w paintball, bitwy ASG, rafting i wiele innych. Naszym zdaniem i zdaniem naszych klientów nie ma atrakcji i scenariusza imprezy, których nie uda się nam zorganizować.

Organizacja imprez integracyjnych - Paintball

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie i nie korzystamy z oklepanych scenariuszy. Oferujemy Państwu sprawdzone atrakcje,
ale naszym znakiem rozpoznawczym są
nietypowe rozwiązania.

Turbogolf, Imprezy Firmowe

Czy Państwa firma organizowała już imprezę w kopalni, gdzie odbywa się turniej w turbogolfa? Jeśli nie, to chętnie zajmiemy się przygotowaniem takiego scenariusza lub jeszcze bardziej oryginalnego. Nasze scenariusze nie są umieszczone na naszej stronie co pozwala zachować ich świeżość i odmienność.

Organizacja wjazdów firmowych, skoki spadochronoweCzy warto?

To pytanie retoryczne, ponieważ odpowiedź może być tylko jedna. Oczywiście, że warto, każda firma marzy o zgranym zespole i dobrych relacjach wśród swoich pracowników.

My jesteśmy po to, aby te marzenia spełniać. Budowanie zespołu to żmudny i długotrwały proces. W obrębie biura nie jest to łatwe. My wychodzimy Państwu na przeciw i oferujemy proste a zarazem sprawdzone rozwiązania w postaci imprez integracyjnych. Samo hasło wydaje się być proste i znane każdemu, jednak nie każdy potrafi stworzyć scenariusz dostosowany do charakteru i branży firmy a co za tym idzie dotrzeć do ich pracowników i wytworzyć odpowiedni „klimat” do zacieśniania więzi i budowania dobrego zespołu.

 

 

 

Organizacja imprez integracyjnych Warszawa, imprezy integracyjne, organizator imprez integracyjnych, integracja.