O nas

Nasza firma powstała w 2009 roku. Od tego czasu każdego dnia dokładamy wszelkich starań aby dostarczać Państwu wielu wrażeń , radości i zapisywać się w Państwa pamięci na długi czas. Nasz zespół to młode, aktywne osoby posiadające wiele pasji, które przekładają je na pracę w naszej firmie.

Doświadczenie zdobyte podczas przygotowywania i koordynacji imprez poparte wiedzą praktyczną wyniesioną z studiów kierunkowych oraz licznych szkoleń, konferencji i kongresów pozwala nam się czuć podczas organizacji imprez jak ryba w wodzie. W naszych słownikach nie występują zwroty takie jak „nie da się”, „to może się nie udać”, „zastanowimy się” czy „nie ma takiej możliwości”.

Za to wyróżniamy się dzięki wielu nietuzinkowym stwierdzeniom typu: „zrobimy to na wczoraj”, „staniemy na głowie i załatwimy to”, „dzięki nam stanie się to możliwe”

 

Czym wyróżniają się imprezy tworzone przez nas?

   Oferujemy świeżość, a to zdecydowanie najważniejszy składnik udanej imprezy. Nasz pomysły są naprawdę oryginalne i nie skopiowane. Na naszej stronie nie znajdziesz gotowych scenariuszy imprez, przygotowujemy je dla naszych klientów każdorazowo. Świeżość nie oznacza braku kompetencji i doświadczenia! Jesteśmy absolwentami uczelni wyższych. Kierunek jaki ukończyliśmy to Turystyka i Rekreacja ze specjalizacją Turystyka Biznesowa. Dzięki temu znamy zasady planowania i organizacji wszelkiej maści imprez. Nie tworzymy imprez od 10 czy 15 lat, przez co nie zgubiła nas rutyna. Agencje  i freelancerzy, którzy działają na rynku MICE od wielu lat nie odczuwają już potrzeby tworzenia czegoś nowego i zaskakującego. My naprawdę jesteśmy rządni świata i wyzwań, dzięki temu, że nasza praca to nasz pasja jesteśmy z nowinkami i trendami branżowymi na bieżąco, co sprawia, że z nami nie można się nudzić!

 

MIĘDZY INNYMI WSPÓŁPRACOWALIŚMY Z:

INDORAMA VENTURES POLAND SP. Z O.O.

Bionorica Sp. z o.o.

Amadeus Polska Sp. z o.o.

Ferrero Polska Sp. z o.o.

Miasto Stołeczne Warszawa

Ziarnex 93

Dzielnica Wola Miasta Stołecznego Warszawy

AXA Direct – Avanssur S.A.

ManpowerGroup sp. z o.o (Experis)

Groupon Sp. z o.o.

Accenture Sp. z o.o.

Top Beauty s.c.

Akademia Obrony Narodowej

SII Sp. z o.o.

Batek Poland

Smyk Sp. z o.o.

Agora S.A.

Beko S.A.

Gredan Sp. z o.o.

cmT Sp. z o.o.

Gruper Sp. z o.o.

Uczelnia Vistula

Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie

Akademia Rozwoju Filantropii w Polsce