Praca

Firma CudownyPrezent.pl poszukuje osoby na stanowisko: Stażysta

Zakres obowiązków:

- pomoc przy organizacji eventów, imprez integracyjnych oraz pikników firmowych
- kontakt z obecnymi klientami
- pomoc w działaniach marketingowych firmy
- inne.

Oferujemy:
- bezpłatny staż (dowolny okres)
- realną szansę zatrudnienia w firmie po odbyci stażu

Wymagania:
- dyspozycyjność
- chęć rozwoju i nabywania nowych umiejętności
- samodzielność, odpowiedzialność
- kreatywność
- zainteresowanie sportem, marketingiem, organizacją eventów
- dobra znajomość pakietu Office oraz biegłe poruszanie się w internecie

Zainteresowane osoby spełniające powyższe kryteria prosimy o przesłanie listu motywacyjnego wraz z życiorysem na adres biuro@imprezadlafirmy.pl Informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.

Prosimy również o dopisanie następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133
poz. 883).